MICHAELA PARPELOVÁ

Celý život jsem snila o tom, že budu něco tvořit!

I když jsem hned od malička nevěděla, co to bude, byla jsem přesvědčená, že až to přijde, tak to tak nějak poznám. Hodně dlouho jsem se hledala a přesvědčovala, že to co teď dělám, bych mohla dělat, ale v hloubce duše jsem to vůbec necítila. A pak to přišlo, úplnou náhodou. Vždycky říkám, že jsem ke svatbám přišla jak slepý k houslím, ale teď už tomu nevěřím a věřím, že si mě to tak nějak přitáhlo. Věděla jsem, že je to moje poslání, protože pokaždé, když ke mně něco přišlo, vždycky přišla nějaká vize, která mě posouvala dál. Věděla jsem čím dál tím víc, že u mě úplně rozumová a matematická složka mysli převládat nebude. Jsem ohromně citlivá osoba se smyslem pro detail. Nic se nestalo jen tak, předcházelo tomu spousty úskalí, překážek a neskutečně tvrdá práce, která trvala spoustu let. Jsem za ní ohromně vděčná, protože věřím, že kdybych si tím vším co mě potkalo na této cestě neprošla, nedokážu dělat to, co teď dělám. Věřím, že bych to moc daleko nedotáhla. Jsem také vděčná za svůj tým, který mám po boku ke svým realizacím, bez nich by to teď samozřejmě nešlo. Děkuju.

První, kdo vám bude naslouchat a provázet vás veškerými přípravami, schůzkami a detailním plánováním jsem já, Míša. Jsem bytost, která vždy cítí výjimečnost těchto chvil a výjimečnost, kterou chci dát právě vám, pro které tvořím. Jsem velmi pozitivní člověk, který umí naslouchat, má smysl pro detail, předvídavost a kreativní myšlení. Často je také potřeba využít vlastností v řešení krizových a nenadálých situacích, které se ve svatbách dost často dějí a je důležité být na ně připraven. Nesmírný význam má pro mě individuální přístup pro vás a zároveň je velmi klíčová důvěra z vaší strany. Každá svatba je úplně jiná, každá osobnost také a vždycky ke všem přistupuji tak, jak to to cítím, tvořím na míru pro vaši představu a možnosti. To je to, co je pro mě na prvním místě, vše udělat jedinečné právě pro vás.

TÝM MĚNÍCÍ SNY VE SKUTEČNOST

Naším posláním je s vámi svatbu opravdu prožít!

Finální realizaci nedělám sama, vše je pak v rukou mých a mého týmu, který připravuje společně se mnou vše tak, jak jsme naplánovali a to, co vy jste si vysnili. Většinou tým sestavuji dle náročnosti, představ a počtu svatebních hostů, kterým je potřeba se věnovat individuálně. Většinou je tým sestaven na veškerou realizaci, přípravu, zajištění, organizaci a úklid  přibližně v průměru 3 - 7 osob.

Děláme vše proto, aby vám s námi bylo dobře! Jsme tým šikovných, veselých a milých holek. Milujeme svatby a cítíme vždy obrovskou energii. Jsme empatické, někdy docela dost mluvíme, někdy zase jen mlčíme a každý si jede to své, někdy jen nasloucháme a chápeme. Přestože jsme každá úplně jiná, dohromady to pak právě tvoří tým a celek.

Chceme vám oběma vytvořit ten nejkrásnější den.

drahocenná čísla

TROCHA HISTORIE