Naše pomoc ve váš den!

Svatební den je jedním z nejkrásnějších dnů v životě všech snoubenců. Vy a vaši příbuzní si budete pamatovat svatební den navždy a každý pár si tak zaslouží, aby si ty vzácné okamžiky užil bez nadměrného množství stresu a obav .

Plánování tak významné události je jistě vzrušující, ale může být také velmi stresující a časově náročné. Svatební den je nejen krásný zážitek, ale také den plný povinností, které budeme rádi zajišťovat za vás .

Celý den dopředu projdeme. Od těch nejtajnějších představ a požadavků. Řeknete mi, co byste si přáli zajistit a co naopak vůbec nechcete. Budeme se o vás a vaše hosty starat od jejich příjezdu, uvítáme je, projdeme si také krok po kroku v místě svatby svatební obřad, jak vše probíhá a oni budou vědět, „kam šlápnout.“ Potom budeme po boku při tvorbě špalíru. Jsme připraveni také asistovat při fotografování s hosty, kdy je budeme svolávat. Zajistíme tradice, příchod hostů do restaurace, pomůžeme s usazením, proslovy a dáme pokyn k servisu. Poté se postaráme o pomoc při krájení svatebního dortu, roznášku, budeme neustále doplňovat sladkosti, pomůžeme vám s organizací soutěží, fotokoutku, házení kytice a prostě všem, na čem se domluvíme! A když už nebude s čím pomáhat, vše svěříme do rukou moderátora/DJ nebo kapele, která se o vás do rána postará.

drahocenná čísla

TROCHA HISTORIE