Příprava vaší svatby na klíč!

Je to v podstatě svatba bez starostí ušitá na vaši míru. Celý rok před svatbou se potkáváme, vy si jen vybíráte to, co se vám líbí, barvy, styl svatby a určujete jen směr, kterým bychom se měli dát. My všechno zajistíme, zrealizujeme, připravíme, uklidíme a vše zpět zase rozvezeme. 

Vše s námi probíráte, konzultujete, přemýšlíte, upravujete a jste v celém dění s námi. Konečná realizace je pak na nás, pár dní před svatbou všechno zabalíme a zajistíme. Den a noc před svatbou na místě vše připravíme. V den svatby vše doladíme, Vy si jen před svatbou zajistíte to nejnutnější, uděláte si hezký den a večer s nejbližšími. My jsme ti, kdo jezdí s dodávkami, nakládáme, vykládáme, vše připravujeme a montujeme. V den svatby a ráno při přípravách si už jen užíváte a jste s rodinou, my dolaďujeme poslední detaily před akcí. Po svatebním dni vše uklidíme a vše připravíme k odvozům apod.

Pokud nemáte nějaký vyhraněný styl či požadavek, tak vám ušijeme na míru celou svatbu. 

Pro bližší informace a postup k zajištění naší práce, pro ceník a rozpětí této služby e-mail: svatbyodmichaely@gmail.com

drahocenná čísla

TROCHA HISTORIE